87%
match

Leeuw en Weegschaal

Leeuw + Weegschaal: 87% match. Een sterke basis op bijna elk vlak.

Sextiel Aanvullende elementen (Vuur en Lucht)
Elkaar aanvullende elementen: soepel, vriendschappelijk en prettig.

Scores per onderdeel

🔥 Aantrekkingskracht86%
💦 Seksualiteit93%
💬 Communicatie88%
💕 Emotionele klik86%
🔒 Vertrouwen87%
😂 Humor & speelsheid89%
🌌 Avontuur86%
🏡 Toekomst & stabiliteit83%

Waarom Leeuw en Weegschaal (niet) matchen

🔥Aantrekkingskracht86

Tussen Leeuw en Weegschaal is de aantrekkingskracht direct aanwezig.

💦Seksualiteit93

In bed vinden Leeuw en Weegschaal elkaar makkelijk: vergelijkbare energie en veel passie.

💬Communicatie88

Leeuw en Weegschaal praten uren door zonder dat het stil valt. Gesprekken voelen licht.

💕Emotionele klik86

Emotioneel voelen Leeuw en Weegschaal elkaar goed aan en geven elkaar rust.

🔒Vertrouwen87

Vertrouwen komt vanzelf: Leeuw en Weegschaal geven elkaar rust en ruimte.

😂Humor & speelsheid89

Dezelfde humor: Leeuw en Weegschaal lachen om precies dezelfde dingen.

🌌Avontuur86

Leeuw en Weegschaal dagen elkaar uit om nieuwe dingen te ondernemen.

🏡Toekomst & stabiliteit83

Voor de lange termijn staan Leeuw en Weegschaal stevig: dezelfde koers en waarden.

Veelgestelde vragen

Passen Leeuw en Weegschaal bij elkaar?
Leeuw en Weegschaal scoren 87% op onze compatibiliteitsmeter. Elkaar aanvullende elementen: soepel, vriendschappelijk en prettig.
Wat is het sterkste vlak tussen Leeuw en Weegschaal?
Seksualiteit is het sterkst (93%). In bed vinden Leeuw en Weegschaal elkaar makkelijk: vergelijkbare energie en veel passie.
Wat is de grootste uitdaging voor Leeuw en Weegschaal?
Toekomst & stabiliteit vraagt de meeste aandacht (83%). Voor de lange termijn staan Leeuw en Weegschaal stevig: dezelfde koers en waarden.