63%
match

Leeuw en Steenbok

Leeuw + Steenbok: 63% match. Genoeg om op te bouwen, met wat aandacht.

Quincunx Uitdagende elementen (Vuur en Aarde)
Lastig aspect: jullie werelden sluiten niet vanzelf op elkaar aan.

Scores per onderdeel

🔥 Aantrekkingskracht63%
💦 Seksualiteit59%
💬 Communicatie62%
💕 Emotionele klik64%
🔒 Vertrouwen63%
😂 Humor & speelsheid66%
🌌 Avontuur63%
🏡 Toekomst & stabiliteit62%

Waarom Leeuw en Steenbok (niet) matchen

🔥Aantrekkingskracht63

De vonk is er zeker, maar Leeuw en Steenbok moeten 'm af en toe bewust aanwakkeren.

Tip: Plan bewust tijd samen zonder telefoon; laat de aantrekkingskracht opnieuw opborrelen.
💦Seksualiteit59

Jullie libido en tempo verschillen; afstemming maakt hier het verschil.

Tip: Praat open en zonder oordeel over wensen en tempo; nieuwsgierigheid werkt beter dan aannames.
💬Communicatie62

Meestal begrijpen jullie elkaar goed, soms praten jullie langs elkaar heen.

Tip: Vat samen wat de ander zegt voordat je reageert; dat voorkomt de meeste ruis.
💕Emotionele klik64

De emotionele band is er, maar vraagt af en toe geduld van beide kanten.

Tip: Benoem hoe je je voelt in plaats van te verwachten dat de ander het raadt.
🔒Vertrouwen63

Vertrouwen groeit gestaag zolang jullie eerlijk blijven.

Tip: Wees voorspelbaar in de kleine dingen; consistentie bouwt sneller vertrouwen dan grote gebaren.
😂Humor & speelsheid66

Genoeg te lachen samen, af en toe landt een grap net anders.

Tip: Maak samen nieuwe grapjes en inside jokes in plaats van elkaars stijl te willen veranderen.
🌌Avontuur63

Eentje trekt sneller de wereld in dan de ander; vind je gezamenlijke tempo.

Tip: Wissel af: de ene keer een uitje van de avonturier, de andere keer rust voor de thuisblijver.
🏡Toekomst & stabiliteit62

Een toekomst samen kan prima, met heldere afspraken over doelen.

Tip: Zet samen concrete toekomstdoelen op papier zodat je dezelfde kant op beweegt.

Veelgestelde vragen

Passen Leeuw en Steenbok bij elkaar?
Leeuw en Steenbok scoren 63% op onze compatibiliteitsmeter. Lastig aspect: jullie werelden sluiten niet vanzelf op elkaar aan.
Wat is het sterkste vlak tussen Leeuw en Steenbok?
Humor & speelsheid is het sterkst (66%). Genoeg te lachen samen, af en toe landt een grap net anders.
Wat is de grootste uitdaging voor Leeuw en Steenbok?
Seksualiteit vraagt de meeste aandacht (59%). Jullie libido en tempo verschillen; afstemming maakt hier het verschil. Tip: Praat open en zonder oordeel over wensen en tempo; nieuwsgierigheid werkt beter dan aannames.